Kurumsal
Hakkımızda
 
Misyonumuz
 
Vizyonumuz
 
Marka Tescil Belgelerimiz
 
Kurumsal  »  Hakkımızda

UMET A.Ş. 1995 yılında, İzmir’de kurulmuştur. Üretime, Türkiye’de ilk defa kullanılan Kormatik®’le başlamıştır. Bu ürünün faydalı model belgesiyle sınai ve mülkiyet haklarını koruma altına almıştır.

Sektöre Kormatik®’le giriş yapan firmamız, özel ürünleri ve imalatlarıyla hem genel kullanıcılara hem de profesyonel kullanıcılara hizmet vermektedir. Kalite ve hizmet bütünlüğünü özgün markalarıyla destekleyen şirketimiz bugün piyasanın lideri konumuna gelmiştir.

Yurtiçi-yurtdışı üretim ve satın almaları ile UMET, çok çeşitte mangal kömürünü, çeşitli tutuşturucu seçeneklerini, farklı tipteki mangallarla teknik piknik malzemelerini de pazara sunmaktadır. Gelişen teknolojileri takip eden UMET, pazar bilgi ve deneyimini güncelleyerek sektördeki ürün yelpazesini piyasa ihtiyaçlarına bağlı olarak sürekli yeni ürünlerle aktif tutmaktadır.

Ürün seçimi ve kalitesinde insan sağlığı ile çevreciliği ön planda tutan firmamız tüketiciye kurulduğu günden itibaren kaliteli, pratik ve ekonomik ürünleri ile hizmet vermektedir.

UMET A.Ş. kurucuları; farklı alanlarda faaliyet gösteren Hamur Kireç A.Ş., BUTAŞ A.Ş. ve İKSAŞ A.Ş. ‘nin de kurucu ortaklarıdır.Ana sayfa | Kurumsal | Ürünlerimiz | Referanslar | İletişim
   © 2022 UMET Uyaroğlu Metal Sanayi Ticaret A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.